==

אודותינו

סוכנות נדל"ן KeyHouse הוא משרד תיווך שהוקם ע"י חנה קהלון ומנוהל עד היום על ידה. מקום מושבה בשכונת נווה שאנן טרומפלדור 54, מרכז זיו, בחיפה.
במשרד עובדים סוכנים המחולקים לאזורים שונים וחולשים על כל אזור חיפה, בעלי רישיון כחוק, שמתמחים במתן שירות אישי, מסור ולבבי ללקוחות
אשר בדרכם לדירת החלומות שלהם וללקחות שחלומם הוא לעשות השקעה חכמה ונבונה בנדל"ן.

במסגרת פעילות הרשת הוקם סניף נוסף בעיר אילת אשר מספק את צרכי לקוחותינו הן בארץ והן בחו"ל.

לקוחות KeyHouse מורכבים ומתחלקים למספר ז'אנרים לקוחות מקומיים ולקוחות אשר מגיעים מחוץ לישראל,
בעיקרם צרפתיים אשר מנווטים ע"י סניף מקומי בפריז שעובד מול הרשת בקשר ישיר.

בזכות הקשרים הענפים של סוכנות נדל"ן KeyHouse עם חברות הבנייה והקבלנים, ניתנת עדיפות ללקוחות המשרד
וכך אנו מצליחים להשיג עבורם את הדירות הטובות ביותר ולסגור עבורם את העסקאות המשתלמות ביותר – וכל זאת בנאמנות ללא פשרות, באמינות, הגינות ומסירות אין קץ.

הלקוחות שמגיעים למשרדנו מקבלים שירות וטיפול אישי וצמוד. אנו מלווים כל לקוח לאורך כל התהליך – מהרגע שהוא מחליט לרכוש או לשכור דירה, ועד שלב החתימה.כלומר, גם
חתימת החוזה נמשך הקשר העסקי והופך לקשר אישי, ובכך ייחודו של המשרד, באווירה משפחתית ובעזרה הדדית..

המשרד מציע מגוון שירותים ועובד עם מיטב אנשי מקצוע החל מעורכי דין נאמנים וחברות משכנתאות שילוו אתכם התהליך רכישת או השכרת הנכס ועד לאדריכלים ומעצבי פנים והום סטיילינג שידאגו לעיצוב הדירה שבחרתם.

סניף חיפה: רחוב טרומפלדור 54, מרכז זיו חיפה
סניף אילת: קניון העיר 9, אילת
טל: 077-5518676
פקס: 077-5516751
ת.ד. 3335 חיפה, מיקוד 3103301


כל הזכויות שמורות לסוכנות נדל״ן keyhouse אין להעתיק,לשכפל,לצלם,לתרגם,לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני,דיגיטלי,אופטי,מגנטי, ו/או אחר- חלק כלשהו מן המידע ו/או מאמרים ו/או תמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מסוכנות נדל״ן keyhouse אסור בהחלט.
כל מידע המתחייס לנכסים למכירה והשכרה הוא ממקורות אמינים. המוצג אינו מתימר להיות מדויק והוא כפוף לטעויות,השמטות,כל הצלומים הרבועיים והממדים הינם בקירוב, ממדים מדוייקים ניתן לקבל באמצעות שכירת שרותים מקצועיים של אדריכל או מהנדס. מס׳ חדרי השינה המצויין לעיל אינו מסקנה משפטית. על כל אדם להתייעץ עם עורך-דין,אדריכל,או כל מומחה אחר מטעמו,לצורך קביעה כמה מהחדרים בנכס יוכל לשמש כחדרי שינה בהתאם לחוק.