==

אודות חנה קהלון

איך הכל התחיל...

בשנת 1991 חנה קהלון עלתה ארצה מהעיר פריז שבצרפת.
בשנת 2009 התחילה את דרכה בתחום נדל"ן כמלוות משקיעים של הציבור הצרפתי שבחר להשקיע את כספו במדינת ישראל. מהר מאוד חנה מצאה את עצמה כאשת אמון של אותו קהל והחליטה לפתח קשרים ולהרחיב את מעגל הלקוחות.
במרוצת השנים גילתה חנה את אהבתה לענף והחליטה להפוך את האהבה לקריירה.

"בעבר, הטלתי ספק כשאנשים אמרו לי - תבחרי מקצוע שאת אוהבת! הרי עבודה זה לרוב לא דבר שאתה אוהב... היום אני לא מאמינה שאי פעם חשבתי כך! התברכתי בזכות לעסוק בתחום שאני אוהבת ויוצאת עם חיוך ליום עבודה."

בשנת 2012 חנה מחליטה להקים את סוכנות KeyHouse בעיר חיפה .
משמעות השם כפולה:

1. "המפתח לבית שלך" שזה בעצם תרגום המשתמע מצירוף המילים.

2.ראשי התיבות של שם הסוכנות הם גם למעשה ראשי התיבות של חנה קהלון האות - K שם משפחה ו - H שם פרטי. בשנת 2013 סוכנות KeyHouse פותחת סניף חדש בעיר אילת הדרומית ביותר בישראל.

"מה שאתה מקבל מלהשיג את המטרות שלך הוא לא חשוב כמו מה שאתה הופך להיות מלהשיג את המטרות שלך!" – הנרי דיויד תורו.

סניף חיפה: רחוב טרומפלדור 54, מרכז זיו חיפה
סניף אילת: קניון העיר 9, אילת
טל: 077-5518676
פקס: 077-5516751
ת.ד. 3335 חיפה, מיקוד 3103301


כל הזכויות שמורות לסוכנות נדל״ן keyhouse אין להעתיק,לשכפל,לצלם,לתרגם,לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני,דיגיטלי,אופטי,מגנטי, ו/או אחר- חלק כלשהו מן המידע ו/או מאמרים ו/או תמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מסוכנות נדל״ן keyhouse אסור בהחלט.
כל מידע המתחייס לנכסים למכירה והשכרה הוא ממקורות אמינים. המוצג אינו מתימר להיות מדויק והוא כפוף לטעויות,השמטות,כל הצלומים הרבועיים והממדים הינם בקירוב, ממדים מדוייקים ניתן לקבל באמצעות שכירת שרותים מקצועיים של אדריכל או מהנדס. מס׳ חדרי השינה המצויין לעיל אינו מסקנה משפטית. על כל אדם להתייעץ עם עורך-דין,אדריכל,או כל מומחה אחר מטעמו,לצורך קביעה כמה מהחדרים בנכס יוכל לשמש כחדרי שינה בהתאם לחוק.