==

אודותינו

סוכנות נדל"ן "קי- האוס" הוא משרד תיווך שהוקםע"י חנה קהלון ומנוהל עד היום על ידה. מקום מושבה בשכונת "נווה שאנן" בטומפלדור 54,מרכז זיו,בחיפה . במשרד עובדים כ-5 סוכנים שמחולקים לאזורים שונים וחולשים על כל אזור חיפה , בעלי רישיון כחוק, שמתמחים במתן שירות אישי, מסור ולבבי ללקוחות אשר בדרכם לדירת החלומות שלהם וללקחות שחלומם הוא לעשות השקעה חכמה ונבונה בנדל"ן.

במסגרת פעילות הרשת הוקם סניף נוסף בעיר אילת אשר מספק את צרכי לקוחותינו הן בארץ והן בחו"ל.

לקוחות KeyHouse מורכבים ומתחלקים למספר ז'אנרים לקוחות מקומיים ולקוחות אשר מגיעים מחוץ לישראל בעיקרם צרפתיים אשר מנווטים ע"י סניף מקומי בפריז שעובד מול הרשת בקשר ישיר.

בזכות הקשרים הענפים של סוכנותנדל"ן "קי- האוס"עם חברות הבנייה והקבלנים, ניתנת עדיפות ללקוחות המשרד וכך אנו מצליחים להשיג עבורם את הדירות הטובות ביותר ולסגור עבורם את העסקאות המשתלמות ביותר – וכל זאת בנאמנות ללא פשרות, באמינות, הגינות ומסירות אין קץ..הלקוחות שמגיעים למשרדנו מקבלים שירות וטיפול אישי וצמוד. אנו מלווים כל לקוח לאורך כל התהליך – מהרגע שהוא מחליט לרכוש או לשכור דירה, ועד שלב החתימה.כלומר, גם אחרי חתימת החוזה נמשך הקשר העסקי והופך לקשר אישי, ובכך ייחודו של המשרד, באווירה משפחתית ובעזרה הדדית..

איך הכל התחיל...
בשנת -1991 חנה קהלון עלתה לארץ מהעיר פריז שבצרפת וכבר בשנת 2009 נכנסה לתחום נדל"ן.

בתחילת דרכה ליוותה חנה לקוחות צרפתים אשר בחרו להשקיע את כספם בישראל ומהר מאוד רכשה את אמון הקהל הצרפתי ויצרה מאגר לקוחות רחב.

בשנים אלו, גילתה חנה את תשוקתה לענף נדל"ן ובמהרה הפכה האהבה הזו לקריירה: "פעם הרמתי גבהכשאנשים אמרו לי - תבחרי מקצוע שאת אוהבת! הרי עבודה זה לרוב לא דבר שאתה אוהב... היום אני לא מאמינה שאי פעם חשבתי כך! התברכתי בזכות לעסוק בתחום שאני מאד אוהבת וזה פשוט נפלא לקום בבוקר עם חיוך ולצאת כך ליום עבודה."

בשנת 2010 בעקבות נסיעתה של חנה לצרפת לטובת כנסים מקצועיים, נולד קשר פורה ואדוק עם משפחת פרידמן, בעלת אחת מחברות התיווך הגדולות בפריז. לימים, קשר זה התעצם ומשפחת פרידמן הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחברת Keyhouse.

בשנת 2012 חנה פותחתסוכנות נדל"ן משלה וקוראת לה Keyhouse. לשם הסוכנות משמעות כפולה: "המפתח לבית שלך" היא המשמעות המילולית כמובן. ובנוסף, ראשי התיבות של שם הסוכנות הם גם למעשה ראשי התיבות של חנה קהלון בעצמה... H ו- K.

בשנת 2013 Keyhouse מרחיבה פעילות ופותחת סניף נוסף בעיר אילת.

מכאן, השמים הם הגבול... או במילים אחרות:
"אנשים מסויימים רוצים שזה יקרה אנשים מסויימם מתפללים שזה יקרה אחרים גורמים לזה לקרות" (מייקל גורדון) סוכנות Keyhouse כאן בכדי להבטיח שזה יקרה עבורכם.


המשרד מציע מגוון שירותים ועובד מיטב אנשי המקצוע החל מעורכי דין נאמנים וחברת משכנתאות שילוו אתכם בתהליך רכישת או השכרת הדירה ועד לאדריכלים ומעצבי פניםוהום סטיילינג שידאגו לעיצוב הדירה שבחרתם.

סניף חיפה: רחוב טרומפלדור 54, מרכז זיו חיפה
סניף אילת: קניון העיר 9, אילת
טל: 077-5518676
פקס: 077-5516751
ת.ד. 3335 חיפה, מיקוד 3103301


כל הזכויות שמורות לסוכנות נדל״ן keyhouse אין להעתיק,לשכפל,לצלם,לתרגם,לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני,דיגיטלי,אופטי,מגנטי, ו/או אחר- חלק כלשהו מן המידע ו/או מאמרים ו/או תמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מסוכנות נדל״ן keyhouse אסור בהחלט.
כל מידע המתחייס לנכסים למכירה והשכרה הוא ממקורות אמינים. המוצג אינו מתימר להיות מדויק והוא כפוף לטעויות,השמטות,כל הצלומים הרבועיים והממדים הינם בקירוב, ממדים מדוייקים ניתן לקבל באמצעות שכירת שרותים מקצועיים של אדריכל או מהנדס. מס׳ חדרי השינה המצויין לעיל אינו מסקנה משפטית. על כל אדם להתייעץ עם עורך-דין,אדריכל,או כל מומחה אחר מטעמו,לצורך קביעה כמה מהחדרים בנכס יוכל לשמש כחדרי שינה בהתאם לחוק.