הסוכנים שלנו

בין אם ברצונך למכור את הנכס שברשותך ובין אם ברצונך לרכוש נכס למגורים והשקעה –צוות סוכנות נדל"ן KeyHouse עומדים לרשותך, עם ניסיון מקצועי ואיכותי רב שנים, עם הבנה מעמיקה בשוק נדל"ן המקומי ולכל אחד מהם התמחות מיוחדת בענפי נדל"ן השונים.

הסוכנים שלנו מחזיקים ברישיון נדל"ן רשמי והם עוברים הכשרה מקצועית נוספת פנים ארגונית במשרדי KeyHouse והשתלמויות חיצוניות שוטפות במשך השנה בארץ ובחו"ל כל זאת במטרה לתת את שירות הלקוחות בצורה המקצועית וברמה הגבוהה ביותר.

הסוכנים ואנשי צוות סוכנות נדל"ן KeyHouse נפגשים עם כל לקוח במטרה לנתח את הצרכים והדרישות של הלקוח. הסוכנים מלווים כל לקוח באופן אישי וצמוד, מאתרים עבורו את הנכסים הפוטנציאליים המתאימים לו במדויק: הן למגורים והן להשקעה

צוות סוכנות נדל"ן KeyHouse דואג להתעדכן בכל עת וביכולתם להציג בפני הלקוח תמונת שוק נדל"ן וצפי לשנים הקרובות, במיוחד אם ברצונו למכור נכס או לרכוש נכס להשקעה ולזכות בתשואה המשתלמת ביותר.

הסוכנים ואנשי הצוות שלנו מלווים את הלקוח בכל תהליך הרכישה ודואגים לו לכל צרכיו. מטרתם למצוא ללקוחותינו את הנכס המושלם בזמן המהיר ביותר עבור הלקוח ובמחיר המבוקש.

אוהד עברון- סמנכ"ל KeyHouse

התמחות: מכירת דירות יוקרה,פרוייקטים חדשים ומגרשים

אזור התמחות: רכס הכרמל ,דירות יוקרה
בכל אזור חיפה.

שפות: עברית,אנגלית

נייד: 054-7333592
דוא"ל: eo@KeyHouse.co.il

חנה קהלון – מנכ"לית KeyHouse

התמחות: מכירת דירות, פרויקטים חדשים, תמ"א, פינוי בינוי ומגרשים

אזור התמחות: נווה שאנן, רמות רמז, רמת אלון, רמת ספיר, רמת חן.

שפות: עברית, אנגלית, צרפתית

נייד: 050-9513383
דוא"ל: kh@KeyHouse.co.il

אפיק קלימי

התמחות: מכירה/השכרה/ניהול נכסים/ ייעוץ בתחום השקעות נדל"ן

אזור התמחות: נווה שאנן, רמות רמז, רמת אלון ,רמת ספיר ונשר.

שפות: עברית,אנגלית

054-6860063
דוא"ל: ka@KeyHouse.co.il


סניף אילת

רותם קהלון- זכיינית סניף אילת

התמחות: מכירת דירות, פרוייקטים חדשים, תמ״א, פינוי בינוי ומגרשים.

אזור התמחות: אילת

שפות:עברית,אנגלית,צרפתית

050-2240035
דוא"ל: rk@KeyHouse.co.il

סניף חיפה: רחוב טרומפלדור 54, מרכז זיו חיפה
סניף אילת: קניון העיר 9, אילת
טל: 077-5518676
פקס: 077-5516751
ת.ד. 3335 חיפה, מיקוד 3103301


כל הזכויות שמורות לסוכנות נדל״ן keyhouse אין להעתיק,לשכפל,לצלם,לתרגם,לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני,דיגיטלי,אופטי,מגנטי, ו/או אחר- חלק כלשהו מן המידע ו/או מאמרים ו/או תמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מסוכנות נדל״ן keyhouse אסור בהחלט.
כל מידע המתחייס לנכסים למכירה והשכרה הוא ממקורות אמינים. המוצג אינו מתימר להיות מדויק והוא כפוף לטעויות,השמטות,כל הצלומים הרבועיים והממדים הינם בקירוב, ממדים מדוייקים ניתן לקבל באמצעות שכירת שרותים מקצועיים של אדריכל או מהנדס. מס׳ חדרי השינה המצויין לעיל אינו מסקנה משפטית. על כל אדם להתייעץ עם עורך-דין,אדריכל,או כל מומחה אחר מטעמו,לצורך קביעה כמה מהחדרים בנכס יוכל לשמש כחדרי שינה בהתאם לחוק.